امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریشه های انقلاب اسلامی ایران
Rainbow 
[/color]با سلام به همه ی دوستان عزیز
َقدْ خَلَتْ مِنْ قَبْلِكُمْ سُنَنٌ فَسيرُوا فِي الْأَرْضِ فَانْظُروا كَيْفَ كانَ عاقِبَةُ الْمُكَذِّبين‏(آل عمران 137)
أَ لَمْ يَأْتِكُمْ نَبَؤُا الَّذينَ مِنْ قَبْلِكُمْ قَوْمِ نُوحٍ وَ عادٍ وَ ثَمُودَ وَ الَّذينَ مِنْ بَعْدِهِم‏(ابراهیم 9)
«من آنگونه تاریخ را مطالعه کردم که گویی با آنان زیسته ام»

به سفارش رهبر عزیز و مجاهدمان همه ی جوانان خصوصا طلاب عزیز می بایست تاریخ معاصر و بالاخص تاریخ مشروطه
رو دقیق مطالعه کنند. این تاریخی است که در همین زمان خودمان تکرار الگوهای آنرا شاهد هستیم و یکی از جنبه های موفقیت مقام معظم رهبری مطالعه و عبرت از این تاریخ است.
انشاء الله تاریخ معاصر ایران و پی گیری ریشه های انقلاب
[color=#6B8E23]رو در چند درس در این تاپیک می گذارم.
امیدوارم که با توجه به اهمیت این موضوع خصوصا برای نسل جوان و کاربرد تبلیغی آن توجه ویژه ای داشته باشیم.
درس اول رو می تونید از اینجا دریافت کنید.Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط Rayhan
Rainbow 
با سلام به همه ی دوستان عزیز!
درس دوم از دروس تاریخ مشروطه آماده ست که امیدوارم به خوبی از آن استفاده بشه!
لازمه ذکر کنم که اینها نتایج تلاش استاد عزیزم جناب آقای وحیدی ست که البته کمی هم بنده اونها رو با اجازه ی ایشون ویرایش کردم شاید هم آرایش!
در هر صورت موفق و پیروز باشید!
با سلامی سه باره
یکی دیگه از گردنه های تاریخ ما ، وجود کسانی بود که خود را ملی گرا می نامیدند، اما به واقع خلاف منافع ملی گام برمی داشتند . در راس این گروه نام آشنایی به نام مصدق به چشم می خورد که شاید بسیاری وی را مرد خاکستری آن زمان بنامند، اما با مروری بر همه ی ابعاد زندگی وی قضاوت ما تغییر خواهد کرد و شاید دیگر وی را عنصری وطن پرست ندانیم!
این شما و این هم تاریخ زندگی دکتر مصدق
پاسخ
 سپاس شده توسط Rayhan

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان