• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراض در به کار گیری حامیان فتنه در دفتر تبلیغات
#1
جمعیت طلاب عدالت‌خواه حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای ضمن اعتراض نسبت به بکارگیری حامیان فتنه در دفتر تبلیغات اسلامی قم هشدار دادند در صورت عدم توقف بکارگیری فتنه گران در این دفتر پشت صحنه‌ی این اتفاقات را همراه با مدارک و مستندات افشاءخواهند کرد.
به گزارش جوان ،متن کامل بیانیه جمعیت عدالتخواه حزوه علمیه قم به این شرح است:

به نام خدا
اکثر هیات امنا و رئیس و مسولان دفتر تبلیغات اسلامی قم در فتنه‌ی 88 کارنامه موفقی از خود ارائه نکردند و بسیاری از آنان پای ثابت بیانیه های جریان فتنه بودند و حتی اخیرا
(اول خرداد 90) سید ضیاء مرتضوی، رئیس پژوهشکده‌ی فقه و حقوق این دفتر، بیانیه‌ی حمایت از سران فتنه در سایت جرس را امضا کرده است.

با این حال انتظار می‌رفت جناب آقای واعظی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی به جبران خطاهای گذشته بپردازد و به قول مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دفتر را پشتوانه‌ی نیروهای ولایی فاضل قرار دهد، ولی متاسفانه وی با تحریک عوامل حاممی فتنه، از روز ورود کمر به حذف نیروهای ولایی بست و دفتر را به دست حامیان جریان سبز سپرده است.

معاون پشتیبانی و منابع انسانی و رئیس دفتر وی هر دو از طرفداران موسوی هستند و گزینه‌ی اول معاون پژوهش وی اخراجی شورای عالی حوزه و گزینه‌ی دومش مرید آقای ملکیان و گزینه‌ی سوم که معاون کنونی پژوهش شده است، با کمک او اکثر امضا کنندگان جریان فتنه را به عنوان شورای پژوهشی دفتر نصب کرده است.

آیا با این ترکیب، در آینده منویات مقام معظم رهبری در دفتر تبلیغات اسلامی محقق خواهد شد یا دستورالعمل اتاق فکر جریان فتنه؟

حذف نیروهای با سابقه، فاضل و ولایی دفتر و روی کار آوردن حامیان بدنام، چه تعبیری جز اجرای ماموریت برنامه فتنه دارد؟

ما طلاب و فضلای عدالت خواه حوزه هشدار می دهیم که اگر این روند متوقف نشود و حامیان فتنه کنار گذاشته شود پشت صحنه‌ی این اتفاقات را همراه با مدارک و مستندات آشکار خواهیم ساخت و مسولیت هر اقدامی متوجه بانیان این حرکت انحرافی و احیاگر فتنه در دفتر تبلیغات اسلامی است.

والسلام علی من اتبع الهدی
جمعیت طلاب عدالت‌خواه حوزه علمیه قم
آفــلایــن
  پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان