امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توسعه و آزادی (سید محمد خاتمی) روزنامه سلام 30 و 31 اردیبهشت 1375
#1
سلام
حتما شما هم تا حالا نقل قول معروفی رو از سید محمد خاتمی شنیده اید که در آن معتقد است تنها راه تعالی گذر از تمدن غرب است.
چندی پیش بحثی با عده ای از اصلاح طلبان (که مثل همیشه شعار زنده باد مخالف من سر می دهند و ...) پیش آمد و آنها صراحتا گفتند چنین مطلبی دروغ است و سید محمد خاتمی چنین حرفی نزده است.
من در جستجوهای خودم ندیدم جایی این شماره از روزنامه سلام قرار گرفته باشد و هر کجا که بود فقط نقل همین تکه از آن بود.
بنابراین خودم روزنامه سلام را پیدا کردم و از این قسمت آن برایتان عکس گرفتم و در اینجا قرار می دهم تا همه کسانی که در این مساله تردید دارند برایشان روشن باشد.
از آنجا که بعد از اینکه من عکس رو قرار دادم همان اصلاح طلبان (باز هم مثل همیشه) این سند را هم انکار کردند و من را متهم به تدلیس(!!!!!) کردند به ناچار قسمت هایی که در جاهای مختلف نقل شده است را رنگی کرده ام تا دیگران بهتر متوجه بشوند که هیچ تدلیسی نیست. خصوصا که ایشان در قسمت دوم تصریح می کنند که: «امروز به جرات می توان گفت در زندگی قومی که عزم تعالی و پویایی کرده است، هیچ تحول کارسازی پدید نخواهد آمد مگر آنکه از متن تمدن غرب بگذرد و شرط دگرگونی اساسی، آشنایی با غرب و لمس روح آن تمدن یعنی تجدد است. کسانی که با این روح آشنا نیستند، هرگز به پدید آوردن دگرگونی سودمند در زندگی خود توانا نیستند. سوگمندانه اقوامی نظیر ما، هنوز از آن آشنایی محروم هستیم.»
در ضمن کیفیت عکس ها خوب هستند و با بزرگ نمایی قابل خواندن است.
عکس اول مربوط به روزنامه سلام 30 اردیبهشت 1375 و عکس دوم مربوط به روزنامه سلام 31 اردیبهشت 1375 است.

[عکس: DSC_0013.jpg]

[عکس: DSC_0014.jpg]

دانلود مقاله توسعه و آزادی سید محمد خاتمی در روزنامه سلام 30 اردیبهشت 1375

دانلود مقاله توسعه و آزادی سید محمد خاتمی در روزنامه سلام 31 اردیبهشت 1375
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان