امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دولت اصلاحات مطلوب مسیحیت صهیونیست بود!
#1
دولت زير عقدنامه رسمی ما نوشت که مسيحی هستیم. در واقع تأييد کرد که من و سعيد از اسلام برگشتيم به مسيحيت و این مسئله اوکِی بود آن زمان.‌ حتی آن زمان سعيد کلیسای خانگی خود را شروع کرد و زير نظر کليسای ساختمانی.

به گزارش خبرنگار سیاسی مشرق، هفته گذشته مصاحبه‌ای با «نغمه پناهی» همسر «سعید عابدینی» کشیش صهیونیست مسیحیت توسط شبکه خبر مسیحیان فارسی‌زبان انجام شد و در رادیو فردا منشر شد.

وی در این گفتگو به فعالیت‌های آزادنه و قانونی مسیحیت صهیونیستی در کشور اشاره کرد و در ادامه نسبت به همکاری دولت اصلاحات در خصوص توسعه کلیساهای خانگی و تبلیغات تبشیری اشاره نمود.

نغمه عابدینی درباره سخت‌تر شدن شرایط برای مسیحیان ایران در سال‌های اخیر (پس از دولت اصلاحات) به رادیو فردا گفته است:
«سعيد و من در زمان ریاست جمهوری خاتمی که من ايران بودم با هم آشنا شديم و حتی ما ازدواجمان ازدواج رسمی مسيحی بود. يعنی دولت ايران آن موقع رفتارش نسبت به مسيحيت خيلی بازتر بود و من و سعيد در کليسای ساختمانی ازدواج کرديم. به شکل قانونی و با تأييد دولت. دولت زير عقدنامه رسمی ما نوشت که مسيحی هستیم. در واقع تأييد کرد که من و سعيد از اسلام برگشتيم به مسيحيت و این مسئله اوکِی بود آن زمان.‌ حتی آن زمان سعيد کلیسای خانگی خود را شروع کرد و زير نظر کليسای ساختمانی. دولت جمهوری اسلامی آن زمان تأييد کرده بود! که کليساهای خانگی شروع شدند و دولت در جريان بود.

وقتی احمدی‌نژاد رئيس‌جمهور شد چند ماهی نگذشت متوجه شديم که محدودیت‌ها شروع شده است. چه در مورد مسيحيت و چه درباره مذاهب ديگر خيلی برخوردها جدی‌تر شده بود. من و سعيد آن موقع از ايران آمديم بيرون. و جديداً که باز برگشتيم، ديگر از کليساهای خانگی حرکتی نبود...»

(شبکه خبر مسیحیان فارسی زبان)

سعید عابدینی کیست؟
فعالیت های تبلیغی کلیسای ربانی در استان تهران با برنامه ای از پیش تعیین شده مدتی است که شدت یافته است. شورای مرکزی تبشیر، سعیدعابدینی را (که فردی مقیم کشور امریکا می باشد) طی ماموریتی محرمانه در قالب کشیش مسیحیت(جماعت ربانی) به ایران فرستاده تا برنامه های آنها را در کشور پیاده نماید.
ماموریت های سعید عابدینی از سوی شورای تبشیر و کاخ سفید به شرح ذیل می باشد:
1. ایجاد و راه‌اندازی کلیساهای خانگی(غیرقانونی) در مرکزیت پایتخت.
2. ایجاد شبکه‌های اقتصادی کلان جهت تامین هزینه‌های تبلیغات مسیحیت صهیونیست در اقصی نقاط کشور. {ایجاد پرورشگاه های متعدد در شهرهای مختلف و تغییر عقیده کودکان و نوجوانان طی پرسه ای بلند مدت}.
3. انتقال خبرهای داخل کشور بطور مستقیم به کاخ سفید(جاسوسی).
4. جذب جوانان و نوجوانان که از نظر اعتقادی سست و در درجه پایین تری در جامعه قرار دارند.
5. جذب افراد بی سرپرست و بی خانمان و تغییر دین این افراد و استفاده ابزاری در جهت جاسوسی.
6. دختران و پسران فراری از خانه.
7. افراد معتاد که در مراحل ترک اعتیاد هستند به ویژه در کمپ‌های بازپروری.
8. افرادی که دارای مشکلات عاطفی و احساسی هستند.
9. بعضا افرادی که نارضایتی‌هایی از عملکرد سیستم حکومتی دارند.

کلیسای جماعت ربانی در ایران دارای 4 شعبه فعال و سابقه‌ای حدود 45 ساله می‌باشد و اعضای آن از مسیحیان تندرو می‌باشند که به شگردها و شیوه‌ها تبلیغاتی مختلف سعی در عضوگیری و تغییر دین جوانان مسلمان دارند و تلاش می‌نمایند چهره نظام جمهوری اسلامی در مجامع بین‌المللی بسیار خشن جلوه دهند.
جمعیت ربانی(مسیحیت صهیونیست) از روش‌های تبلیغاتی همچون تبلیغات شهری، هدف قرار دادن اقشار مذهبی به صورت خاص، حضور در دانشگاه‌ها، تبلیغات تلویزیونی، کلیساهای خانگی، برای جلب مخاطب استفاده می‌کنند.

منبع: مشرق
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان