امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیش می نهیم! و ره طلب می کنیم!
سلام علیکم خدمت دست اندر کاران مکتب اینترنتی

چند تا پیش نهاد و إن تقاد داشتم!

1. قسمت امتیاز های مثبت و منفی دوباره از سایت حذف شده. چرا؟

2. قرار بود این امکان رو اضافه کنید که نویسنده ها بتونن نام بازدیدکننده های مطلبشون رو ببینن. چی شد؟

3. لطفا در کنار سپاس دکمه نا سپاس هم بذارین.

4. لطفا این امکان رو بذارین که در پنل کاربری هر کاربر بتواند ببیند که از چه کسی و برای چه مطلبی در چه تاریخی سپاس گرفته است.

5. همچنین این امکان را بذارید که در پنل کاربری بتوانیم ببینیم کاربرانی که معرفی کرده ایم چه کسانی هستند؟

6. یکی از ستاره های من کم شده. نمی دونید چرا؟

7. یکی از دوستان پیشنهاد سایت داده بود. به نتیجه نرسید؟

8. قرار بود آموزش کدهای php و پی و اون یکی دیگه رو بذارید و توضیح بدید که اصلا به چه در دی می خورن و برای چه کاری هستن؟ و تا به حال چه کسی ازشون استفاده کرده؟

9. امکانات ویرایشی متن خیلی خیلی خیلی ضعیفه! هر چند می دونم خیلی زحمت می کشید و بی انصافیه خسته نباشید نگم. ولی انصافه این قسمت خیلی ضعیف و اعصاب خوورد کنه و باعث می شه آدم میل به زیبا کردن مطلبش نداشته باشه. خیلی بده که تغییرات به صورت کد نمایش داده می شن و کاربر نمی تونه تغییر انجام شده رو همون لحظه روی مطلبش ببینه. لطفا رسیدگی کنین این یکی رو خیلی مهمه.

10. یا علی. یا حق.
پاسخ
سلام
مختصر جواب میدم:
1. حذف قسمت های امتیاز مثبت و منفی به خاطر اینه که برای بنده و سایر دوستانی که در کنارشون هستم فایده اون مشخص نشده. جدای از اینکه احتمال سوء استفاده از این قسمت زیاده.
البته میشه با محدودیت اجازه داد اما مشکل هنوز تیکه اوله.
2. این امکان فعلا وجود نداره.
3. دکمه ناسپاس نداریم شما می توانید از مطلبی تشکر کنید و یا نکنید. و یا اینکه اگر از مطلبی قبلا تشکر کرده اید آن را حذف کنید.
4. بررسی می کنم اگر امکانش بود چشم.
5. اون هم مثل قبل.
6. ستاره های شما بسته به مقدار فعالیتی که در سایت می کنید متغیریند.
7. پیشنهاد سایت با خود همون دوست در حال بررسی است.
8. اونم ان شاء الله.
9. ببینید شما با یه نرم افزار تحت وب طرف هستید نه یه ویرایشگر پیشرفته مثل word
حتی انجمن سازهای گرون قیمتی مثل وی بولتین هم امکانات آنچنانی ویرایشی که شما تصور می کنید و انتظار دارید رو ندارند.
10. یا علی
دوست عزیزم و همه دوستان دیگه ای که اینجا زحمت میکشن و فعالیت میکنن توجه کنید این سایت به خاطر ماهیت حوزوی که داره متاسفانه تنهاست. و دست اندرکاران سایت هم تنها هستند.
مشکلات زیادی سر راه هست که بعضی هاشون امکان برطرف شدن در شرایط فعلی رو ندارن اما هر چی که هست این رو یقین دارم که با دست به دست هم دادن و تلاش و کوشش کردن می تونیم حتما به هدفمون برسیم و این نیازمند همکاری همه شما دوستان عزیز است.
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی عرب مختاری

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان