امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت و انجمن
سلام
به نظرم بهتره علاوه بر انجمن یک سایت هم در آدرس اصلی قرار بگیره و انجمن به زیر دامنه منتقل بشه
در سایت نتایج و ثمرات بحث‌های انجمن قرار بگیره
که در واقع میشه گفت سایت٬ در این صورت میوه درخت انجمن میشه
و اگر بخواهیم کسی را در موضوعی ارجاع دهیم به سایت رجوع میدیم
البته شاید این طور برخی از محتویات انجمن به سایت منتقل بشه و لی فکر کنم خیلی بهتر باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد امین
(22-دي-1391، 14:47 )محمد مهدی نوشته: سلام
به نظرم بهتره علاوه بر انجمن یک سایت هم در آدرس اصلی قرار بگیره و انجمن به زیر دامنه منتقل بشه
در سایت نتایج و ثمرات بحث‌های انجمن قرار بگیره
که در واقع میشه گفت سایت٬ در این صورت میوه درخت انجمن میشه
و اگر بخواهیم کسی را در موضوعی ارجاع دهیم به سایت رجوع میدیم
البته شاید این طور برخی از محتویات انجمن به سایت منتقل بشه و لی فکر کنم خیلی بهتر باشه

بسیار طرح دقیق، زیرکانه، مهندسی شده و عالی است.
من هم تأیید می کنم.
خیلی خوبه
فقط باید یک سری مقررات و مؤلفه های مشخصExclamation برای مطالبی که می تونن د رسایت قرار بگیرند گذاشته بشه.

آفرین صد آفرین هزار و سیصد آفرین
پاسخ
به نظرم چیز خوبیه.
چرا به ذهن خودم نرسید !
پاسخ
سلام
به نظرم بهتره کمی بیشتر در مورد طرحتون توضیح بدین و مزایای اون رو به طور کامل شرح بدین چون من هنوز قانع نشدم.
پاسخ
سلام و رحمة الله
مطالب سایت به دو گونه است یه قسمت از این مطالب از جای دیگه‌ای هست (از سایت دیگه‌ای و ...)
و یک قسمت تولیدات اعضای سایت هست
قسمت تولیدات اعضای سایت اگر در انجمن قرار بگیره و دوستان نظرات خودشون رو در جهت بهبود اون مطلب بگن باعث میشه یک مطلب و یا حتی یک مقاله پخته به وجود بیاد٬ در انتها اون قسمت از انجمن (که اون بحث در اون قسمت انجام شده) حالا مثلا قفل میشه و نتیجه بحث‌ها در سایت قرار بگیره
یا بعضی از مطالب که از جاهای دیگر هست ولی در انجمن روی آن‌‌ها بحث قابل توجه میشه و همون نتیجه‌ی بالا رو در نهایت بده هم می‌تونه مثل بالا در انجمن قرار بگیره
این‌کار به نظرم باعث انگیزه بیشتر دوستان میشه
چون در انجمن مطالب گم میشه٬ حیفٍ این نوع از مطالب در انجمن باقی بمونه
پس در نهایت این دو مقدمه بهتر هست یک سایت هم شکل بگیره
امیدوارم منظورم رسا بوده باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی عرب مختاری

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان